Dziś jest: Imieniny:
play
pozdrostrona pozdroantena
Vertus - Zagadka

Przedstawiamy Wam klip zespołu Vertus do piosenki "Zagadka", promujacy debiutancki album zespołu pt. "Świat Jest Dla Nas". Klip jest mocno związany z tematem utworu. Zapraszamy do oglądania i komentowania. Już za kilka dni teledysk będzie można obejrzeć w stacjach telewizyjnych, zatem gorąco polecamy!!!

ZOBACZ -> Vertus - Zagadka

DIADEM ODLECI W PROGRAMIE "WSZYSTKO MI DISCO"!

Tego jeszcze nie było w programie Wszystko mi Disco! Dwie muzyczne premiery, disco debiut, gość specjalny i pozdrowienia od widzów z facebooka Polo tv.

Już w najbliższy czwartek o godz. 17.30 przygotujcie się na elektryzująca dawkę muzyki disco polo i dance. Tym razem Maciej Smoliński zaprezentuje aż dwa premierowe teledysk: Diadem Samoloty i Okej Czarne oczy masz. W programie pojawią się również pozdrowienia od widzów, które bezpłatnie można wysyłać za pośrednictwem facebookowego profilu Polo tv. Gościem odcinka będzie Mariusz Gołaszewski (Diadem) i Bobi. Przygotowana została też specjalna niespodzianka w postacji muzycznej nowości i debiutu w jednym, która z pewnoscią wzbudzi kontrowersje w świecie disco polo i dance.

Zapraszamy w każdy czwartek o 17.30 na program Wszystko mi Disco w Polo tv.
PREMIERA TELEDYSKU: BEAT MAGIC - POŚRÓD ZŁOTYCH PLAŻ


Zespół Beat Magic, na którego czele stoi Emil Jeleń przygotował dla swoich fanów niespodziankę w postaci teledysku do swej najnowszej piosenki.

Klip powstał do utworu "Pośród złotych plaż", który zapowiada nowy materiał zespołu - pierwszy od czasu jego reaktywacji.

Dla przypomnienia, grupa Beat Magic została założona przez wspomnianego wcześniej Emila Jelenia. Na swoim koncie ma jeden album wydany w 1995 roku. Dwa lata później zespół zawiesza działalność, a Emila od tego czasu możemy oglądać w innych projektach (min. od 2003 roku był członkiem zespołu Top One).

Oglądaj teledysk >> Beat Magic - Pośród złotych plaż
PREMIERA TELEDYSKU: DIZEL - SZOFERSzykuje się ostra jazda z Koszalina! Wszystko to za sprawą zespołu Dizel który w ostatnim czasie uaktywnił się medialnie. Po poprzednich klipach Pięć mokrych fryzjerek i Gwiazdka z nieba przyszła pora na Szofera!

Jak sam tytuł wskazuje, mamy do czynienia z utworem o kierowcy. Tak piosenka jak i teledysk opowiadają o ciężkim i odpowiedzialnym życiu tytułowego zawodowego szofera, który większość czasu spędza z dala od domu. Całość przyjemna dla oka i ucha. Marcin, lider zespołu Dizel zapowiada że to jeszcze nie koniec "medialnego nalotu" z Koszalina! Zapraszamy do oglądania!

PREMIERA TELEDYSKU: DIZEL - SZOFER
HALLOWEEN PARTY - BIAŁYSTOK, 28 PAŹDZIERNIKADisco polo i klimaty rodem z filmu grozy czyli Halloween Party w rytmach polskiej muzyki tanecznej - taką dosyć nietypową kombinacją proponuje Klub Rozrywki Krąg, który w najbliższy piątek zaprasza na występy takich wykonawców, jak Spike, Junior, Verdis, Magda Niewińska, Panama, Shine, Server, Tvister, Avans Dance, Golden, Grand i Forte.

Organizatorzy zapewniają paniom gratis do godz. 22.00, a wszystkich gościom - "wesołą zaprawkę" do każdego biletu. Start godz. 20.00, bilety w cenie 10 PLN. Party poprowadzą DJ Dracula i DJ Diablica. Serdecznie zapraszamy!


Wybierz aby słuchać:


Player OnLine - wyłącz/włącz

star Pobierz program do słuchania
Wybierz program dla siebie !!!

Słuchaj nas na Androidzie!
Aby nas słuchać pobierz aplikację na swój telefon a następnie wpisz identyfikator naszej stacji: 5706

star KLIP Tygodnia
star Polecane płyty
star Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasłologotyp logotyp logotyp logotyp logotyp logotypCopyright2010-2017 © GOLDSTACJA.PL
Wszelkie prawa zastrzeżone! stat4u